Biahmathi: Korea ram ah Laimi hi a thong tluk um rih a si lo. Seoul, Busan ti bantuk Khualipi thawk in jeju tiang in Chinmi cu  kan um cang hna. Korea ram chung i Chinnmi tambik umnak hmun cu CCF hi a si ko__ members 150 leng fai si, asi cang fawn. Hi CCF nih a tuahmi nuamhnak phun kip ahcun Chinmi a simi poah nih nuamte in i tel khawh cio asi. CCF nih ngeihmi puai sunglawih hna cu Chiness New Year, Chuseok Holiday, Sport Day, tbk,.. hna hi an si.
Group Hmanthlak
Tukum CCF, Sport Day: Tukum cu CCF thawknak kum 12 chung ah a makbikmi Sport Day a si tiah kan ule nih an kan ti. Mr. Kok an timi Korean pa nih Sponsor pek i, tuahmi a si. CCF biakinn in minit 10 hrawng motor in kalnak hmun Seoul Guil Elementory School nih an ngeihmi Cerhmun ah lentecelhphun phun 8 in Sport Day cu caan kan hmang hna.

Lamhla in hawi le kom hna zong nih an rak tlun hnawh i, Inntek deuh a simi Chin House committte nih sabuti chuah a si. Pa nih Pumpalulh chuih a si i; adang lentecelhphun phun 7 ahcun nu he pa he cawh in zuamnak cu tuah a si. 

Tukum 2015 CCF. Sport Day i tuanbia tlangpi in hun rel ahcun:
Aa zuammi Team: Team li ( Mathew, Luke, John le Mark)
Lentecelh Phun:

1. Pumpalulh Chuih
2. Fung chanh Tlik ( pahnih)
3. Single Tlik ( nu& pa)
4. Ke`em tlik 
5. Upa Tlik Zuamnak
6. Hri lek
7. Hri hnuh
8. Nu pumpalulh cheh
pumpalulh thape tu nungak cheukhat

PUMPALULH 

Champion: Mathew Group
Champion Mark
Pahnihnak ( Runners-up) : John Group
John Team


Pathumnak( Third place) : Mark
Mark Team
Palinak (Fourth place) : Luke
Thianghlimbik Laksawng ( Fair played award) : Luke
Luke Team

Goal tambik ( Top scorer (s) ) : Mathew A. Pasawng ( Mathew) (6)

Hnukham thiambik (Best Defender) : Joel Za Lian Sang ( Mathew)
Laikal thiambik (Best Mifielder) : Van Lian Hup ( Luke)
Hmaikal thiambik ( Best Striker) : Van Lian Hum ( John)
Pumpalulh chuih thiambik ( Best Player): Benjamin
Goal bawh thiambik ( Best Goalkeeper): Duh Tling Mang ( Mathew)
Patung vs Tlangval Champion: Patung FC
Goal tambik a suttu Saya Pa Sawng ( araang) le Chani ( asen)
pumpalulh an i cuh lio

TLIK

Fung Chanh Tlik ( Nu le Pa)
Pakhatnak ( Champion) : Van Ceu Hmung le Zing Khin Mawi ( Mathew)
Pahnihnak ( Runners-up): Run Men T`ial le Tawk Hnin Cung ( Mark)
Pathumnak ( Third place): John Sang Bik le Dorene Ngun Tin Par ( Luke)
Palinak ( Fourth place) : Lal Nun Siami le Cung Thawng Ceu ( John )

Pa Pakhat lawng Tlik 

Pakhatnak ( Champion) : Benjamin ( Mathew)
Pahnihnak ( Runners-up): Cung Thawng Ceu ( John)
Pathumnak ( Third place): Ram Peng Lian ( John)
Palinak ( Fourth place) : Roland Van Lian Thawng ( Mark)

Nu Tlik Zuamnak

Champion: Zing Khin Mawi ( Mathew)
Runners-up : Dorene Ngun Tin Par ( Luke)
Pathumnak ( Third place) : Hlah Tin Yee ( Luke)
Palinak ( Fourth place ) : Lal Nun Siami ( John)



Ket`em Tlik

Champion : Zing Khin Mawi le Van Ceu Hmung ( Mathew)
Pahnihnak: Duh Tling Mang le Kaw Ni ( Mathew)

Pathumnak: Joshua Mang Neih Cung le Sui Khun T`ial ( Luke)
Ket`em t


Upa Tlik


Hri leek

Champion : Mark
Pahnihnak: Mathew
Pathumnak: John
Palinak: Luke
Hri lek pathumnak a  hmutu John

Hri Hnuh

Champion: Mark
Pahnihnak: John
Pathumnak: Luke
Palinak : Mathew
Mark vs Mathew

Nu Pumpalulh Cheh

Champion : Luke + John
Runners-up : Mathew + Mark

Hmanthlak tampi zoh a duhmi nih:-2015 CCF Sport Day hmanthlak
Video zoh a duhmi nih
Devotioan: 
Mathew vs John : 
Luke vs Mark 
Mathew vs Mark
Luke vs John
Mathew vs John ( final)
Patung vs Tlangval
Lentecelh phunphun 
Laksawng peknak le donghnak